Fednet logo
Logo Holebifederatie
   
Holebitext
Holebifoon
ZiZo
Verkeerde Nacht
 

Liefde zonder discriminatie

  • Op Valentijnsdag lanceerde het Centrum voor gelijkheid van kansen en voor racismebestrijding de brochure 'Discriminatie van holebi's. Wat is het en wat doe je eraan?'
  • De brochure, die geschreven werd in samenwerking met de Holebifederatie, informeert je over je rechten als holebi en geeft praktische tips over hoe je kunt reageren als je te maken krijgt met discriminatie.
 

Hulp in tijden van nood

  • Als je te maken krijgt met discriminatie, moet je voortaan bij de Holebifoon zijn. De Holebifoon is nu ook een meldpunt voor discriminaties.
  • Goed opgeleide vrijwilligers zullen naar je verhaal luisteren en samen met jou een oplossing zoeken.
 

Holebifoon zoekt chatters

  • Chat je graag, ben je thuis in de holebiwereld en kan je goed luisteren? Misschien is de Holebifoon dan iets voor jou.
  • De Holebifoon zoekt vlotte chatters. Laat iets van je horen!
 

Uitkijken naar ZiZo

  • De nieuwe ZiZo komt eraan en die gaat dit keer over Milk, PEP, de Roze Schoen, 'motardes' en hun passie en Darwin.
  • Divers en interessant als altijd, dus. Haal hem in huis.
 

Vacature bij ILGA

  • Wil jij de wereld leren kennen vanuit holebi-perspectief? ILGA, de wereldwijde holebikoepel, zoekt een financieel en organisatorisch talent.
  • Solliciteren kan tot 8 maart, standplaats is Brussel. Waag je kans.
 

Studente zoekt ouders

  • Een studente journalistiek is op zoek naar twee mama's of twee papa's voor een artikel over holebi-adoptie. Wie haar wil helpen, kan haar mailen.
 
ZiZo magazine voor holebi's
 

* De Holebifederatie verstuurt graag algemene informatie van de aangesloten groepen. De Holebifederatie is niet verantwoordelijk voor de inhoud.
** In- en uitschrijven, of mailadres wijzingen voor fednet en andere e-zines verloopt volledig automatisch, en staat los van de contactinformatie die je misschien al eerder aan de Holebifederatie doorgaf.