Nieuwsbrief nummer 23 - 25 februari 2008

Is deze nieuwsbrief niet goed leesbaar? Wenst u in- of uit te schrijven? Klik hier!

Alles over leren lopen

17/02/08
Je zou ze de kost moeten geven, al die mensen die op de eerste verjaardag van hun kind of kleinkind de videocamera in stelling brengen om de eerste stapjes vast te leggen. Vervolgens praat iedereen er luchtig overheen als het wonder zich niet voltrekt, maar stiekem verbijten ze zich. Misschien maken ze zich zelfs wel zorgen.

Met 1 jaar lopen en met 2 jaar praten was toch zoiets als een vuistregel? Nee hoor, helemaal niet.

Kinkhoest: Hoge Gezondheidsraad brengt nieuwe aanbevelingen voor vaccinatie uit

16/02/08
Het aantal gevallen van kinkhoest stijgt in alle leeftijdsgroepen. Vooral de sterke toename bij zuigelingen onder de 3 maanden, een leeftijd waarop de ziekte nog steeds zeer ernstig tot dodelijk kan zijn, baart vooral zorgen.

Antwerpse speelpleinen heten voortaan Koraal

15/02/08
Omdat de Speelpleinen voor Groot-Antwerpen recentelijk diverse inhoudelijke veranderingen doormaakten, werd het tijd voor een naamsverandering. Vanaf nu gaat de vzw verder onder de naam ‘Koraal’.

Projectoproep: Gezocht managers van diversiteit

15/02/08
Op 24 januari 2008 lanceerde Minister Marino Keulen de oproep ‘Gezocht: Managers van diversiteit'. Met deze oproep wil de Vlaamse overheid een impuls geven aan initiatieven ter versterking van het inburgeringsbeleid en het managen van diversiteit.

Informatie netwerksite in rechtzaak gebruikt

15/02/08
Alles wat u op internet zet, kan tegen u gebruikt worden. In de Verenigde Staten zijn er al talloze rechtszaken waarin de beklaagden zichzelf in de problemen brachten door hun profiel op 'clubhuissites' als MySpace en Facebook, zo meldt De Morgen.
© 2006-2008 Marcel De Beukeleer, alle rechten voorbehouden - powered by Curious.be


Klik hier om u uit te schrijven